Predaj rodinného domu v obci Zvolenská Slatina, časť Boroviny

150 000 

Počet izieb: 4
Rozloha domu: 114 m²
Rozloha pozemku: 585 m²

Stav: novostavba
Lokalita: Zvolenská Slatina ( okr. Zvolen )

Ponúkame Vám výstavbu moderného rodinného domu na stavebnom pozemku o výmere 585 m² podľa priložených vizualizácii v intraviláne známej obce Zvolenská Slatina, časť Boroviny, ktorá sa nachádza vo východnej časti zvolenského okresu,  vo vzdialenosti 10 kilometrov od mesta Zvolen, pričom v tejto obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Čo sa týka tohto domu, ide o moderne navrhnutý, a dispozične veľkoryso riešený rodinný dom, ktorého projekt sme pripravili s odbornou starostlivosťou a v tesnej spolupráci s našimi partnermi, ktorí sú vo svojom obore tými najväčšími odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami.

Výstavba tohto rodinného domu bude realizovaná do fázy „holodom“, a to v tichom prostredí pod lesom, neďaleko chatovej osady v bezprostrednom kontakte s prírodou. Výhodou je ticho a kľud, ktoré toto miesto ponúka, a ktoré je od frekventovanej a hlučnejšej časti obce Zvolenská Slatina vzdialené, tak aby každému ponúkalo vytúžený a zaslúžený pokoj.

Čo sa ponúkaného rodinného domu týka, ako aj vidno na priložených vizualizáciách, bude disponovať aj vonkajšou terasou a garážou. Pokiaľ ide o celkovú podlahovú plochu domu, tá bude o veľkosti 114 m². Vykurovanie domu bude zabezpečené elektrickým podlahovým kúrením.

Ako sme už vyššie uviedli projekt tohto domu bude realizovaný do fázy „holodom“, pričom v prípade vážneho záujmu radi zabezpečíme jeho dokončenie do fázy „štandard“ podľa požiadaviek klienta, pričom garantujeme, že tento dom bude postavený a dokončený z vysokokvalitných a odolných materiálov.

Cena rodinného domu vo fáze „holodom“ je vo výške 150.000 Eur.

V prípade, že Vás táto naša ponuka zaujala, a máte záujem o obhliadku, prípadne o ďalšie bližšie informácie o tomto projekte, tak neváhajte a kontaktujte nás na dole uvedené telefónne čísla a mailové adresy:

PETER JANDURA, jandura@aktivision.sk, 0907815471

VLADIMÍR MIKUŠ, mikus@aktivision.sk, 0905743749