Rodinný dom na predaj v obci Breziny, časť Horné Breziny

149 000 

Počet izieb: 4
Rozloha domu: 131 m²
Rozloha pozemku: 584 m²

Stav: novostavba
Lokalita: Breziny ( okr. Zvolen )

Ponúkame Vám na predaj moderne navrhnutý rodinný dom, ktorý je súčasťou projektu výstavby rodinných domov, ktorý sme nazvali „Nad Brezinami“, ktorých výstavbu zabezpečujeme s odbornou starostlivosťou a v tesnej spolupráci s našimi partnermi, ktorí sú vo svojom obore tými najväčšími odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami. Ide o prvý z rodinných domov z uvedeného projektu, ktorý realizujeme podľa aktuálnych trendov výstavby rodinných domov.

Tieto domy budú postavené v intraviláne obce Breziny, ktorá sa nachádza v severovýchodnej časti pliešovskej kotliny na toku rieky Neresnica a asi 10 od kilometrov od okresného mesta Zvolen. Výstavba rodinných domov bude realizovaná podľa priložených vizualizácii.

Pôjde o tri 4 izbové rodinné domy postavené v tichom prostredí na vyvýšenej pahorkatine nad časťou obce zvanou Horné Breziny s výhľadom na celú obec, okolité kopce pohoria Javorie a na hrad Dobrý Niva. Nad domami sa bude nachádzať lúka a zmiešaný les, čo zaručuje bezprostredný kontakt s prírodou, pokoj, ticho a kľud.

Prvý z rodinných domov bude postavený na pozemku o výmere 580 m2. Tento dom, ale aj ostatné dva domy budú disponovať celkovou podlahovou plochou o výmere 131 m². Okrem štyroch izieb budú disponovať príslušenstvom ako je kuchyňa, kúpeľňa s wc a garážou. Domy budú podpivničené. Vykurovanie domov bude zabezpečené elektrickým vykurovaním a tiež v prípade potreby kotlom na tuhé palivo.

Projekt domov bude realizovaný do fázy „holodom“, pričom v prípade vážneho záujmu radi zabezpečíme jeho dokončenie do fázy „štandard“ podľa požiadaviek klienta, pričom garantujeme, že každý z domov bude postavený a dokončený z vysokokvalitných a odolných materiálov, a to k spokojnosti jeho majiteľov.

Cena rodinného domu vo fáze „holodom“ je vo výške 149.000 Eur.

V prípade záujmu o obhliadku stavebných pozemkov a realizácie prvého domu ako aj ďalší domov a tiež o poskytnutie ďalších informácii neváhajte a kontaktujte nás na dole uvedené telefónne čísla a mailové adresy:

PETER JANDURA, jandura@aktivision.sk, 0907815471

VLADIMÍR MIKUŠ, mikus@aktivision.sk, 0905743749