KTO SME

AKTIVISION s.r.o. je dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorej cieľom je stať sa významným subjektom na developerskom a realitnom trhu v Slovenskej republike.

Naša spoločnosť chce byť aktívna a napĺňať vízie, ktoré na realitnom a developerskom trhu má a chce ich aktívne presadzovať. Preto AKTIVISION.

Našim klientom ponúkame a poskytujeme moderné riešenia ich bývania a to s odbornou starostlivosťou a v spolupráci s našimi partnermi, ktorí sú vo svojom obore tými najlepšími odborníkmi.

Našim klientom pomáhame zorientovať sa na realitnom trhu, pričom im prinášame riešenia, ktoré zohľadňujú aktuálne trendy a vývoj na trhu s nehnuteľnosťami v Slovenskej republike. Na otázky prinášame odpovede, na problémy prinášame riešenia.

Sprostredkovanie v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností a naše developerské projekty sa snažíme riešiť maximálne efektívne, s využitím všetkých nástrojov, ktoré máme k dispozícii a k spokojnosti všetkých strán.

Ak sa obrátite na našu spoločnosť s Vašimi požiadavkami, uvidíte ako efektívne a zručne ich vyhodnotíme a spracujeme a nastavíme procesy, tak aby sme splnili Vaše očakávania a priniesli Vám Vami očakávané výsledky.

Či už pri predaji, kúpe, prenájme nehnuteľností, alebo pri našich developerských projektoch, ktorých sa môžete zúčastniť investorsky, či ako konečný vlastník nami developovanej nehnuteľnosti.

Spokojný klient rovná sa spokojnosť v spoločnosti AKTIVISION s.r.o.

Ponuka nehnuteľností

Developerské projekty

Inžiniering